|
14:09:24 |
◀︎ |
דרך 6 צפונה עמוסה ממחלף אייל עד ניצני עוז בגלל משאית תקועה |
|
|
14:10:29 |
◀︎ |
בדרך 444 צפונה עומס תנועה מצור יגאל עד טייבה |
|
|
14:10:29 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף מסובים עד מחלף גהה |
|
|
14:44:26 |
◀︎ |
בדרך 71 מערבה עמוס מבית השיטה עד עין חרוד |
|
|
14:45:43 |
◀︎ |
בדרך החוף צפונה עמוס ממחלף חוף השרון עד ווינגייט |
|
|
14:48:02 |
◀︎ |
בדרך 55 עמוס מצומת ג'ינצאפוּט עד קדומים |
|
|
14:50:45 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד מסובים. דרומה - ממחלף גהה עד בר אילן |
|
|
14:50:45 |
◀︎ |
בדרך החוף צפונה עמוס ממחלף חוף השרון עד ווינגייט וממחלף חבצלת עד מכמורת |
|
|
15:07:21 |
◀︎ |
דרך 6 צפונה עמוסה ממחלף חוֹרְשִים עד ניצני עוז בגלל משאית תקועה |
|
|
15:08:35 |
◀︎ |
דרך 6 צפונה עמוסה ממחלף נשרים עד בן שמן. בהמשך ממחלף קֶסֶם עד ניצני עוז בגלל משאית תקועה |
|
|
15:09:49 |
◀︎ |
בדרך 65 מזרחה עמוס ממחלף עירון עד עארה ומצומת מי עמי עד אום אל פחם |
|
|
15:36:55 |
◀︎ |
בדרך 44,בחולון, בצומת המלאכה עומס תנועה לבאים מכל הכיוונים בגלל עמוד חשמל שנפל על הכביש |
|
|
15:37:59 |
◀︎ |
דרך 70 צפונה עמוסה ממחלף אלייקים עד יוקנעם וממחלף סומך עד צומת אבליים |
|
|
15:39:12 |
◀︎ |
דרך עכו נהריה עמוסה מכפר מסריק עד צומת עכו מזרח ומצומת שומרת עד נהריה |
|
|
15:40:27 |
◀︎ |
דרך 79 מזרחה עמוסה ממחלף הסוללים עד ציפורי |
|
|
15:41:40 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף גנות עד מורשה. דרומה - ממורשה עד מסובים |
|
|
15:41:40 |
◀︎ |
בדרך החוף צפונה עמוס מרישפון עד ווינגייט ובהמשך ממחלף גשר השלום עד מחלף אולגה |
|
|
15:42:53 |
◀︎ |
דרך תל אביב אשדוד עמוסה ממחלף השבעה עד מחלף ראשון לציון ובכיוון ההפוך ממחלף גן רווה עד מחלף גנות |
|
|
15:44:08 |
◀︎ |
דרך 40 צפונה עמוסה מצומת הטייסים עד נחלים. דרומה - ממחלף לוד עד רמלה |
|
|
15:44:08 |
◀︎ |
בדרך 444 צפונה עומס תנועה משוהם עד ברקת ובהמשך מצור יגאל עד טייבה |
|
|
15:45:14 |
◀︎ |
בירושלים, בכביש בגין צפונה עמוס מקניון מלחה עד מנהרת ליפתא |
|
|
15:50:56 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף חולון ומקיבוץ גלויות עד ארלוזורוב וממחלף רוקח עד מחלף קקל. דרומה - ממחלף רוקח עד מחלף לה גוארדיה ומוולפסון עד דב הוז |
|
|
16:15:18 |
◀︎ |
דרך עכו נהריה עמוסה מצומת שומרת עד נהריה |
|
|
16:16:23 |
◀︎ |
בדרך החוף צפונה עמוס ממחלף רבין עד ווינגייט ובהמשך ממחלף נתניה עד מכמורת |
|
|
16:16:23 |
◀︎ |
דרך 85 מערבה עמוסה מכפר חנניה עד שזור |
|
|
16:17:28 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף חולון ומקיבוץ גלויות עד מחלף שבעת הכוכבים. דרומה - ממחלף רוקח עד מחלף לה גוארדיה ומוולפסון עד דב הוז |
|
|
16:17:28 |
◀︎ |
דרך 6 צפונה עמוסה ממחלף נשרים עד בן שמן. בהמשך ממחלף קֶסֶם עד ניצני עוז בגלל משאית תקועה. דרומה - ממחלף נחשונים עד בן שמן |
|
|
16:18:42 |
◀︎ |
בדרך 444 צפונה עומס תנועה משוהם עד ברקת ובהמשך מצור יגאל עד טייבה. דרומה - משוהם עד בית נחמיה |
|
|
16:19:54 |
◀︎ |
בדרך 55 עמוס מקרני שומרון לכיוון קדומים |
|
|
16:21:10 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד מורשה. דרומה - ממורשה עד מסובים |
|
|
16:22:16 |
◀︎ |
דרך תל אביב אשדוד עמוסה ממחלף השבעה עד מחלף ראשון לציון |
|
|
16:38:34 |
◀︎ |
בדרך 55 עמוס מאוד בין קדומים לקרני שומרון בשני הכיוונים |
|
|
16:41:01 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף גנות עד קיבוץ גלויות ובכיוון ההפוך מקיבוץ גלויות עד שפירים וממחלף לוד עד בן שמן |
|
|
16:42:14 |
◀︎ |
דרך 6 צפונה עמוסה ממחלף נשרים עד בן שמן. בהמשך ממחלף נחשונים עד ניצני עוז. דרומה - ממחלף נחשונים עד בן שמן |
|
|
16:51:49 |
◀︎ |
דרך 70 צפונה עמוסה ממחלף סומך עד צומת אבליים |
|
|
16:52:53 |
◀︎ |
דרך 73 מזרחה עמוסה מגינגר עד תל עדשים |
|
|
16:53:58 |
◀︎ |
דרך תל אביב אשדוד עמוסה ממחלף השבעה עד מחלף ראשון לציון ובכיוון ההפוך מגן רווה עד מחלף גנות |
|
|
16:55:03 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף גנות עד קיבוץ גלויות ובכיוון ההפוך ממחלף בן גוריון עד בן שמן |
|
|
17:20:26 |
◀︎ |
בדרך החוף צפונה עמוס ממחלף הסירה עד ווינגייט ובהמשך ממחלף נתניה עד מכמורת |
|
|
17:20:26 |
◀︎ |
בדרך 444 צפונה עומס תנועה מצומת אייל עד טייבה |
|
|
17:20:26 |
◀︎ |
דרך עכו נהריה עמוסה מצומת עכו מזרח עד נהריה |
|
|
17:29:48 |
◀︎ |
בדרך אשדוד אשקלון עמוס ממחלף אשדוד עד צומת אמונים בגלל תאונת דרכים |
|
|
17:34:34 |
◀︎ |
דרך 6 צפונה עמוסה ממחלף נחשונים עד מחלף אייל. דרומה - ממחלף נחשונים עד בן שמן |
|
|
17:41:26 |
◀︎ |
בדרך 65 מזרחה עמוס מצומת מי עמי עד אום אל פחם |
|
|
17:46:12 |
◀︎ |
דרך 4 צפונה עמוסה ממורשה עד בצרה ובהמשך מבני דרור עד צומת השרון |
|
|
17:47:15 |
◀︎ |
ביציאה מירושלים עמוס מגינות סחרוב וממנהרת הארזים עד מחלף הראל |
|
|
17:48:28 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד מחלף גהה. דרומה - ממורשה עד מחלף גנות |
|
|
17:48:28 |
◀︎ |
דרך 40 צפונה עמוסה משדה התעופה עד נחלים. דרומה - מנחלים עד צומת הטייסים |
|
|
17:53:21 |
◀︎ |
בדרך אשדוד אשקלון עמוס ממחלף אשדוד עד צומת גן יבנה |
|
|
18:01:21 |
◀︎ |
דרך 446 צפונה עמוסה מצומת שילת עד חשמונאים |
|