|
04:02:34 |
◀︎ |
משטרת התנועה קונסת ב-500 שקלים נהגים שיסעו בניגוד לחוק בנתיב פלוס. במסלולי נתיב פלוס בדרך החוף מגלילות ועד נתניה בשני הכיוונים מותרת נסיעה של 2 נוסעים ומעלה בכלי הרכב, ובמסלולי נתיב פלוס באיילון צפונה מאזור ראשון לציון ועד לפאתי תל אביב מותרת נסיעה של 3 נוסעים ומעלה בכלי הרכב |
|
|
05:46:54 |
◀︎ |
מסלול מסע אופניים מירושלים לאילת המתקיים עד יום שני, 11.11.19: יום שני 11.11.19 משעה 07:00 יציאה מדרך 12 מצומת שיזפון עד אילת |
|
|
05:49:09 |
◀︎ |
בדרך 65 מערבה עמוס מצומת אום אל פחם עד עארה |
|
|
05:49:09 |
◀︎ |
בדרך 444 דרומה עמוס לסירוגין מטייבה עד צומת אייל |
|
|
05:49:09 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עומס תנועה ממחלף עין תות לכיון מחלף עירון |
|
|
05:57:16 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עומס תנועה ממחלף עין תות לכיון מחלף עירון, בגלל רכב תקוע |
|
|
06:13:24 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עומס תנועה מיוקנעם לכיון מחלף עירון, בגלל רכב תקוע |
|
|
06:15:43 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עומס תנועה מיוקנעם לכיון מחלף עירון, בגלל רכב תקוע. בהמשך ממחלף באקה עד מחלף אייל |
|
|
06:15:43 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף נתניה עד פולג |
|
|
06:16:53 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף קיסריה עד חבצלת, וממחלף נתניה עד פולג |
|
|
06:17:59 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עומס תנועה ממנהרת יוקנעם לכיוון מחלף עירון, בגלל רכב תקוע. בהמשך ממחלף באקה עד מחלף אייל |
|
|
06:25:04 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף משה דיין עד דב הוז |
|
|
06:29:45 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עומס תנועה ממנהרת יוקנעם עד מחלך עין תות, בגלל רכב תקוע. בהמשך ממחלף באקה עד מחלף אייל |
|
|
06:30:55 |
◀︎ |
בדרך אשדוד תל אביב עמוס מראשון דרום עד מחלף ראשון לציון |
|
|
06:32:05 |
◀︎ |
בדרך 42 צפונה עמוס מעין הקורא עד גן רווה |
|
|
06:32:05 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף גנות עד קיבוץ גלויות |
|
|
06:32:05 |
◀︎ |
בדרך 4 דרומה עמוס מצומת השרון עד צומת הדסים |
|
|
06:36:44 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עומס תנועה ממחלף באקה עד מחלף אייל |
|
|
06:37:53 |
◀︎ |
בדרך 4 דרומה עמוס מצומת רופין עד צומת הדסים |
|
|
06:42:32 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף אולגה עד חבצלת, וממחלף נתניה עד וינגייט |
|
|
06:48:18 |
◀︎ |
בדרך 5 מערבה עמוס ממחלף ראש העין עד מחלף ירקון |
|
|
06:48:18 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עומס תנועה ממחלף באקה עד מחלף אייל. צפונה- ממחלף נשרים עד בן שמן |
|
|
06:50:34 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות |
|
|
06:52:53 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף מבוא איילון עד דב הוז, וממחלף חולון עד לה גוארדייה. דרומה- ממחלף שבעת הכוכבים עד גלילות |
|
|
07:03:13 |
◀︎ |
דרך 40 צפונה עמוסה ממחלף רמלה דרום לכיוון צומת אל על |
|
|
07:03:13 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד מחלף גהה |
|
|
07:04:22 |
◀︎ |
בדרך 5 מערבה עמוס ממחלף ראש העין עד מחלף הכפר הירוק |
|
|
07:06:44 |
◀︎ |
בדרך 57 מערבה עמוס מכפר יונה עד צומת חפר |
|
|
07:06:44 |
◀︎ |
בדרך 4 דרומה עמוס לסירוגין מצומת השרון עד מורשה |
|
|
07:07:52 |
◀︎ |
בדרך 5 מערבה עמוס ממחלף שער שומרון עד מחלף הכפר הירוק |
|
|
07:11:23 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עומס כבד ממחלף נתניה עד יקום |
|
|
07:18:27 |
◀︎ |
בדרך 70 דרומה עמוס מטמרה עד צומת אבליים |
|
|
07:18:27 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות. בכיוון ההפוך- ממחלף חמד עד מוצא |
|
|
07:43:01 |
◀︎ |
בירושלים, בכביש בגין דרומה עומס ממחלף בן ציון עד מנהרת ליפתא |
|
|
07:44:11 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף בן גוריון עד קיבוץ גלויות. בכיוון ההפוך- מקרית יערים עד מוצא |
|
|
07:45:20 |
◀︎ |
בדרך 85 מערבה עמוס מצומת יאסיף עד צומת עכו מזרח |
|
|
07:52:20 |
◀︎ |
בירושלים, בכביש בגין דרומה עומס כבד ממחלף בן ציון עד מנהרת ליפתא |
|
|
07:53:27 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד מחלף גהה. דרומה- ממחלף מורשה עד בר אילן |
|
|
07:54:37 |
◀︎ |
בדרך 4 דרומה עמוס לסירוגין מצומת השרון עד מורשה. צפונה- מצומת השרון עד צומת רופין |
|
|
07:58:05 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עומס כבד ממחלף חבצלת עד יקום |
|
|
08:13:15 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עומס תנועה ממחלף באקה עד מחלף אייל, וממחלף נחשונים עד בן שמן. צפונה- ממחלף נשרים עד בן שמן |
|
|
08:14:26 |
◀︎ |
בדרך 60 דרומה עומס תנועה כבד ממיתר עד צומת תל שבע |
|
|
08:37:48 |
◀︎ |
בדרך 5 מערבה עמוס ממחלף תקווה עד מחלף הכפר הירוק |
|
|
08:38:57 |
◀︎ |
בירושלים, בכביש בגין דרומה עומס תנועה ממחלף בן ציון עד מנהרת ליפתא |
|
|
08:40:08 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עומס כבד ממחלף נתניה עד וינגייט |
|
|
08:50:28 |
◀︎ |
בדרך 85 מזרחה עמוס מצומת מכר עד צומת אחיהוד |
|
|
08:51:38 |
◀︎ |
בירושלים, בכביש בגין דרומה עומס תנועה כבד ממחלף בן ציון עד מנהרת ליפתא |
|
|
08:51:38 |
◀︎ |
בדרך 4 דרומה עמוס לסירוגין ממחלף דרור עד מורשה |
|
|
09:01:01 |
◀︎ |
בשל עבודות תשתית שיתבצעו הלילה (ב') דרך 46 תחסם לתנועה בשני הכיוונים מצומת אלעל עד צומת ברקת מהשעה 23.00 עד 05.00. התנועה תופנה לדרכים חלופיות. המשטרה ממליצה להשתמש בדרכים אחרות |
|
|
09:04:31 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות. בכיוון ההפוך- ממחלף הראל עד מוצא |
|