|
05:28:24 |
◀︎ |
מוקד התנועה סגור כעת ויחדש את הדיווחים בשעה 06.00. |
|
|
05:51:25 |
◀︎ |
בדרך 444 דרומה עמוס מטייבה עד צור יצחק |
|
|
05:52:34 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה מיוקנעם לכיוון מחלף עין תות |
|
|
05:52:34 |
◀︎ |
בדרך 65 מערבה עמוס מאום אל פחם עד עארה |
|
|
06:05:53 |
◀︎ |
בדרך 65 מערבה עמוס מצומת מי עמי עד עארה |
|
|
06:06:59 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף קיסריה עד מחלף אולגה דרום |
|
|
06:06:59 |
◀︎ |
בדרך 444 דרומה עמוס מטייבה לסירוגין עד צומת אייל |
|
|
06:11:35 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה ממחלף עירון עד מחלף אייל |
|
|
06:13:50 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף נתניה עד מחלף פולג |
|
|
06:16:07 |
◀︎ |
דרך 4 דרומה עמוסה מצומת רופין עד צומת הדסים |
|
|
06:16:07 |
◀︎ |
בדרך אשדוד תל אביב עמוס ממחלף גן רווה עד מחלף ראשון לציון |
|
|
06:21:38 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף קוממיות עד מחלף חולון |
|
|
06:30:51 |
◀︎ |
בדרך אשדוד תל אביב עמוס ממחלף ראשון דרום עד מחלף ראשון לציון |
|
|
06:32:02 |
◀︎ |
דרך 4 דרומה עמוסה מצומת השרון עד צומת הדסים |
|
|
06:34:23 |
◀︎ |
דרך 57 מזרחה עמוסה מצומת בארותיים עד מחלף ניצני עוז |
|
|
06:35:31 |
◀︎ |
בדרך 55 מערבה עמוס מאלפי מנשה עד נווה ימין |
|
|
06:35:31 |
◀︎ |
בדרך 437 עומס כבד מכיכר אדם עד חיזמא |
|
|
06:36:40 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף משה דיין עד לה גוארדיה. דרומה - מהרצליה עד גלילות |
|
|
06:37:48 |
◀︎ |
דרך ירושלים תל אביב עמוסה ממחלף גנות עד קיבוץ גלויות |
|
|
06:38:57 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף נתניה עד ווינגייט |
|
|
06:42:24 |
◀︎ |
בדרך עכו נהריה עמוס מצומת עכו מזרח עד כפר מסריק |
|
|
06:43:33 |
◀︎ |
דרך 4 דרומה עמוסה מצומת השרון עד צומת הדסים ובהמשך מרעננה מרכז עד מורשה |
|
|
07:04:17 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה ממחלף באקה עד מחלף אייל |
|
|
07:05:25 |
◀︎ |
בדרך 5 מערבה עמוס ממחלף ראש העין מזרח עד הכפר הירוק |
|
|
07:06:30 |
◀︎ |
דרך 4 דרומה עמוסה מצומת פרדסיה לסירוגין עד מורשה |
|
|
07:07:39 |
◀︎ |
דרך 70 דרומה עמוסה מטמרה עד צומת אבליים |
|
|
07:07:39 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף משה דיין וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה - מהרצליה עד ארלוזורוב |
|
|
07:09:57 |
◀︎ |
בדרך 42 צפונה עמוס מעין הקורא עד גן רווה |
|
|
07:16:52 |
◀︎ |
דרך 70 דרומה עמוסה מטמרה עד צומת אבליים. דרומה - מג'דידה מכר עד צומת יאסיף |
|
|
07:18:03 |
◀︎ |
כביש המנהרות מגוש עציון לירושלים עמוס מאל חאדר לכיוון מחלף רוזמרין |
|
|
07:19:12 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד מסובים. דרומה - ממורשה עד בר אילן |
|
|
07:20:21 |
◀︎ |
בדרך 437 עמוס מכיכר אדם עד חיזמא |
|
|
07:21:28 |
◀︎ |
דרך ירושלים תל אביב עמוסה ממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות |
|
|
07:22:35 |
◀︎ |
דרך 40 צפונה עמוסה ממחלף רמלוד לכיוון מחלף לוד. דרומה - מנחלים עד צומת הטייסים |
|
|
07:23:42 |
◀︎ |
דרך החוף דרומה עמוסה ממחלף חוף השרון עד מחלף הסירה |
|
|
07:28:11 |
◀︎ |
דרך 70 דרומה עמוסה מג'דידה מכר עד צומת יאסיף ובהמשך מטמרה עד צומת אבליים |
|
|
07:29:21 |
◀︎ |
בדרך עכו חיפה עמוס מצומת עכו מזרח עד כפר מסריק |
|
|
07:45:37 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה ממחלף באקה עד מחלף אייל. צפונה - ממחלף נשרים עד בן שמן |
|
|
07:48:52 |
◀︎ |
דרך 65 מערבה עמוסה מכפר תבור עד דוברת |
|
|
07:50:01 |
◀︎ |
דרך 73 מזרחה עמוסה מנהלל עד צומת ברוך. מערבה - מתל עדשים עד צומת ברוך |
|
|
07:51:11 |
◀︎ |
דרך החוף דרומה עמוסה מיקום עד מחלף הסירה |
|
|
07:52:20 |
◀︎ |
דרך 4 בצומת רופין עמוסה לבאים משני הכיוונים. דרומה - מצומת פרדסיה לסירוגין עד מורשה |
|
|
07:54:44 |
◀︎ |
דרך החוף דרומה עמוסה ממכון ווינגייט עד מחלף הסירה |
|
|
07:54:44 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד מחלף גהה. דרומה - ממורשה עד בר אילן |
|
|
07:55:53 |
◀︎ |
דרך 40 צפונה עמוסה ממחלף רמלוד לכיוון צומת אל על. דרומה - מנחלים עד צומת הטייסים |
|
|
07:57:02 |
◀︎ |
בדרך אשדוד תל אביב עמוס ממחלף ראשון דרום עד מחלף השבעה |
|
|
07:58:11 |
◀︎ |
כביש המנהרות מגוש עציון לירושלים עמוס מחלחול עד אל ערוב ובהמשך מאל חאדר לכיוון מחלף רוזמרין |
|
|
08:20:03 |
◀︎ |
דרך 73 מזרחה עמוסה מרמת דוד עד צומת ברוך |
|
|
08:22:17 |
◀︎ |
בכניסה לירושלים עמוס ממחלף חמד עד גינות סחרוב |
|
|
08:22:17 |
◀︎ |
בדרך אשדוד תל אביב עומס כבד ממחלף ראשון דרום עד מחלף השבעה בגלל תאונת דרכים |
|