14:32:00 |
◀︎ |
דרך תל אביב אשדוד עמוסה ממחלף השבעה עד מחלף ראשון לציון |
|
14:33:05 |
◀︎ |
בכביש המנהרות מירושלים לגוש עציון עמוס ממחלף רוזמרין לכיוון צומת אל חאדר |
|
14:40:44 |
◀︎ |
דרך 6 צפונה עמוסה ממחלף קסם עד מחלף חוֹרְשִים וממחלף עירון עד מחלף עין תות |
|
14:41:49 |
◀︎ |
דרך 444 צפונה עמוסה מכוכב יאיר עד טייבה |
|
14:59:17 |
◀︎ |
דרך 6 צפונה עמוסה וממחלף עירון עד מחלף עין תות |
|
15:15:43 |
◀︎ |
דרך 722 צפונה עמוסה מצומת כפר יהושע עד צומת השומרים. דרומה - מצומת השומרים עד צומת התשבי |
|
15:16:48 |
◀︎ |
דרך 65 מזרחה עמוסה ממחלף עירון לסירוגין עד מעלה עירון ומאחוזת ברק עד כפר תבור. מערבה - מצומת הסרגל עד צומת מגידו |
|
15:17:53 |
◀︎ |
בדרך החוף צפונה עמוס ממחלף נתניה עד מכמורת. דרומה - ממכמורת עד מחלף חבצלת |
|
15:33:08 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף חולון ומקיבוץ גלויות עד ארלוזורוב. דרומה - ממחלף רוקח עד מחלף לה גוארדיה |
|
15:42:57 |
◀︎ |
בדרך תל אביב ירושלים עמוס משער הגיא עד שורש בגלל תאונת דרכים |
|
15:45:07 |
◀︎ |
בדרך 443 למערבה עמוס מגבעת זאב עד בית חורון בגלל תאונת דרכים |
|
15:45:07 |
◀︎ |
דרך 71 מערבה עמוסה מבית השיטה עד עין חרוד |
|
15:53:51 |
◀︎ |
דרך 65 מזרחה עמוסה ממחלף עירון עד עארה ומאום אל פחם עד מעלה עירון ומאחוזת ברק עד כפר תבור. מערבה - מצומת הסרגל עד צומת מגידו |
|
15:54:56 |
◀︎ |
דרך 77 מזרחה עמוסה מהושעיה עד צומת בית רימון. מערבה - מטורעאן עד צומת בית רימון |
|
15:56:01 |
◀︎ |
דרך 75 מזרחה עמוסה ממחלף יגור עד צומת העמקים ומצומת הבנים עד צומת ישי. מערבה - מקרית טבעון עד צומת העמקים |
|
15:58:12 |
◀︎ |
בדרך החוף צפונה עמוס ממחלף נתניה עד מחלף אולגה. דרומה - ממחלף אולגה עד מחלף חבצלת |
|
16:24:39 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף לה גוארדיה עד מחלף רוקח. דרומה - ממחלף רוקח עד מחלף לה גוארדיה |
|
16:35:36 |
◀︎ |
דרך 70 צפונה עמוסה ממחלף עין תות עד צומת התשבי , ממחלף סומך עד צומת אבליים ומצומת יאסיף עד צומת מכר |
|
16:36:36 |
◀︎ |
בדרך 443 למערב עמוס מגבעת זאב עד בית חורון |
|
16:37:37 |
◀︎ |
דרך 77 מזרחה עמוסה מהושעיה עד צומת בית רימון. מערבה - ממחלף גולני עד צומת בית רימון |
|
16:37:37 |
◀︎ |
דרך 85 מזרחה עמוסה ממג'ד אל כרום עד שזור. מערבה - ממורן עד שזור |
|
16:37:37 |
◀︎ |
דיווחים נוספים ב-"כאן מוקד התנועה" 9550* |
|
16:40:44 |
◀︎ |
דרך 65 מערבה עמוסה מכפר תבור עד אחוזת ברק ובהמשך מניר יפה עד צומת מגידו. מזרחה - ממחלף עירון עד עארה |
|
16:41:49 |
◀︎ |
בדרך החוף צפונה עמוס ממחלף חבצלת עד מחלף אולגה. דרומה - ממחלף קיסריה עד מחלף חבצלת |
|
16:42:49 |
◀︎ |
ביציאה מירושלים עומס תנועה מגינות סחרוב עד מחלף הראל |
|
16:43:50 |
◀︎ |
בדרך אשדוד אשקלון עומס תנועה לסירוגין ממחלף אשדוד עד צומת ניצנים |
|
17:02:03 |
◀︎ |
דרך 90 צפונה עמוסה לסירוגין מאפיקים עד טבריה. דרומה - מכורזים עד צומת מגדל |
|
17:04:13 |
◀︎ |
דרך 90 צפונה עמוסה מקיבוץ קליה עד צומת אלמוג ומאפיקים עד טבריה. דרומה - מכורזים עד צומת מגדל |
|
17:05:18 |
◀︎ |
דרך 85 מערבה עמוסה מכחך עד מחלף קדרים ומצומת ראמה עד שזור |
|
17:08:35 |
◀︎ |
דרך 65 מזרחה עמוסה ממחלף עירון עד עארה ובהמשך מאחוזת ברק עד כפר תבור. מערבה - מעפולה עד צומת מגידו |
|
17:09:40 |
◀︎ |
דרך 70 צפונה עמוסה ממחלף עין תות עד צומת התשבי ומצומת יאסיף עד צומת מכר |
|
17:17:22 |
◀︎ |
דרך 90 צפונה עמוסה מקיבוץ קליה עד צומת אלמוג ומאפיקים עד טבריה. דרומה - מכּוֹרָזִים עד צומת מגדל |
|
17:17:22 |
◀︎ |
בירושלים , בשל עבודות תשתית המתבצעות בכניסה לעיר נסגרו לתנועה בשני הכיוונים שדרות שז"ר מצומת נורדאו ועד צומת שמואל ברוך (אגריפס). העבודות יימשכו לאורך כל שעות היממה. התנועה מופנית לדרכים חלופיות. |
|
17:19:29 |
◀︎ |
בדרך תל אביב ירושלים עמוס מלטרון עד חוות שער הגיא. בכיוון ההפוך ממחלף שורש עד לטרון |
|
17:40:16 |
◀︎ |
דרך 70 צפונה עמוסה ממחלף עין תות עד צומת התשבי ומצומת יאסיף עד אבו סנאן |
|
17:40:16 |
◀︎ |
דרך 85 מערבה עמוסה מכחל עד מחלף קדרים. מזרחה - מנחף עד צומת ראמה |
|
17:42:26 |
◀︎ |
דרך 65 מזרחה עמוסה ממחלף עירון עד עארה. מערבה - מעפולה לסירוגין עד אום אל פחם |
|
17:42:26 |
◀︎ |
בדרך 77 מערבה עמוס ממחלף גולני עד צומת בית רימון |
|
17:44:36 |
◀︎ |
בגהה דרומה עמוס ממחלף גהה עד מסובים |
|
17:45:42 |
◀︎ |
בדרך תל אביב ירושלים עמוס משער הגיא עד שורש. בכיוון ההפוך ממחלף שורש עד לטרון |
|
17:46:47 |
◀︎ |
דרך 92 דרומה עמוסה מקיבוץ האון עד צומת צמח |
|
17:46:47 |
◀︎ |
בדרך אשדוד אשקלון עומס תנועה ממחלף אשדוד עד צומת גן יבנה |
|
17:46:47 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף לה גוארדיה עד ארלוזורוב. דרומה - ממחלף רוקח עד מחלף לה גוארדיה |
|
17:47:52 |
◀︎ |
דרך 443 מזרחה עמוסה ממבוא מודיעים עד צומת מכבים רעות |
|
17:47:52 |
◀︎ |
בדרך החוף צפונה עמוס ממחלף חוף השרון עד ווינגייט וממחלף חבצלת עד מכמורת. דרומה - ממחלף קיסריה עד מחלף חבצלת |
|
18:11:47 |
◀︎ |
דרך 90 צפונה עמוסה מעין פשחה עד צומת אלמוג ומאפיקים עד טבריה. דרומה - מכּוֹרָזִים עד צומת מגדל |
|
18:12:52 |
◀︎ |
דרך 722 צפונה עמוסה מצומת התשבי עד צומת השומרים |
|
18:13:57 |
◀︎ |
בדרך 77 מערבה עמוס ממחלף גולני עד הושעיה |
|
18:15:02 |
◀︎ |
דרך 85 מערבה עמוסה מכחל עד מחלף קדרים ומצומת ראמה עד שזור |
|
18:18:17 |
◀︎ |
דרך 70 צפונה עמוסה ממחלף עין תות עד צומת התשבי. דרומה - מבית העמק עד צומת ג'וליס |
|