05:59:37 |
◀︎ |
דרך 65 מערבה עמוסה מאום אל פחם עד עארה |
|
05:59:37 |
◀︎ |
בדרך 444 דרומה עמוס מטייבה עד כוכב יאיר |
|
06:12:16 |
◀︎ |
דרך 65 מערבה עמוסה מצומת מי עמי עד עארה |
|
06:12:16 |
◀︎ |
בדרך 444 דרומה עמוס מטייבה לסירוגין עד צומת אייל |
|
06:16:52 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עמוס ממחלף באקה עד מחלף אייל |
|
06:26:15 |
◀︎ |
דרך החוף דרומה עמוסה ממחלף נתניה עד מחלף פולג |
|
06:26:15 |
◀︎ |
דרך 70 דרומה עמוסה מטמרה עד צומת אבליים |
|
06:27:25 |
◀︎ |
באיילון צפונה עומס תנועה ממחלף וולפסון עד לה גוארדיה |
|
06:27:25 |
◀︎ |
דרך אשדוד תל אביב עמוסה ממחלף ראשון דרום עד מחלף ראשון לציון |
|
06:34:23 |
◀︎ |
באיילון צפונה עומס תנועה ממחלף חולון עד לה גוארדיה |
|
06:41:34 |
◀︎ |
דרך החוף דרומה עמוסה ממחלף נתניה עד ווינגייט |
|
06:42:45 |
◀︎ |
דרך 4 דרומה עמוסה מצומת פרדסיה עד צומת הדסים |
|
06:42:45 |
◀︎ |
באיילון צפונה עומס תנועה ממחלף קוממיות עד דב הוז וממחלף חולון עד לה גוארדיה |
|
06:48:41 |
◀︎ |
באיילון צפונה עומס תנועה ממחלף משה דיין עד דב הוז וממחלף חולון עד לה גוארדיה |
|
06:51:02 |
◀︎ |
דרך עכו חיפה עמוסה מצומת עכו מזרח עד כפר מסריק |
|
06:51:02 |
◀︎ |
בדרך 65 מערבה עמוס מכפר קרע עד צומת משמר הגבול |
|
06:53:21 |
◀︎ |
באיילון צפונה עומס תנועה ממחלף משה דיין עד דב הוז וממחלף חולון עד השלום |
|
07:06:11 |
◀︎ |
דרך ירושלים תל אביב עמוסה ממחלף גנות עד קיבוץ גלויות |
|
07:06:11 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עמוס ממחלף ניצני עוז עד מחלף אייל |
|
07:08:29 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף גהה עד מסובים |
|
07:09:38 |
◀︎ |
בדרך אשקלון אשדוד עמוס מבאר גנים עד צומת אמונים |
|
07:10:52 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד מסובים |
|
07:24:58 |
◀︎ |
באיילון צפונה עומס תנועה ממחלף מבוא איילון עד דב הוז וממחלף חולון עד השלום. דרומה - ממחלף שבעת הכוכבים עד מחלף ההלכה |
|
07:24:58 |
◀︎ |
דרך החוף דרומה עמוסה ממחלף גשר השלום עד ווינגייט |
|
07:26:07 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד מחלף גהה. דרומה - ממורשה עד בר אילן |
|
07:26:07 |
◀︎ |
דרך 4 דרומה עמוסה מצומת פרדסיה לסירוגין עד מורשה |
|
07:27:17 |
◀︎ |
בדרך 412 עמוס מצומת בית דגן לכיוון אור יהודה |
|
07:29:48 |
◀︎ |
כביש המנהרות מגוש עציון לירושלים עמוס מצומת אל חאדר לכיוון מחלף רוזמרין |
|
07:29:48 |
◀︎ |
בדרך אשקלון אשדוד עמוס מבאר גנים עד צומת בית עזרא |
|
07:29:48 |
◀︎ |
דרך ירושלים תל אביב עמוסה ממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות |
|
07:33:16 |
◀︎ |
דרך 40 דרומה עמוסה מנחלים עד צומת בדק. צפונה - מסיתריה לסירוגין עד מחלף לוד |
|
07:42:37 |
◀︎ |
בדרך 65 מערבה עמוס ממחלף עירון עד צומת חנה |
|
07:48:30 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עמוס ממחלף ניצני עוז עד מחלף אייל. צפונה - ממחלף נשרים עד בן שמן |
|
07:55:29 |
◀︎ |
באיילון צפונה עומס תנועה ממחלף מבוא איילון עד דב הוז וממחלף חולון וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה - ממחלף גלילות עד השלום |
|
07:57:51 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עמוס ממחלף ניצני עוז עד מחלף אייל וממחלף נחשונים עד בן שמן. צפונה - ממחלף נשרים עד בן שמן |
|
08:02:47 |
◀︎ |
דרך 71 מערבה עמוסה מבית השיטה עד עין חרוד בגלל תאונת דרכים. מזרחה - מעין חרוד עד תל יוסף |
|
08:02:47 |
◀︎ |
דרך 73 מערבה עמוסה מתל עדשים עד צומת ברוך |
|
08:03:55 |
◀︎ |
דרך 471 מערבה עמוסה מכפר מעש עד מחלף בר אילן |
|
08:03:55 |
◀︎ |
בדרך 412 עמוס מראשון לציון עד מחלף שפירים |
|
08:05:07 |
◀︎ |
בדרך אשקלון אשדוד עמוס מבאר גנים עד שדה עוזיהו |
|
08:06:16 |
◀︎ |
דרך ירושלים תל אביב עמוסה ממחלף ענבה עד מחלף לוד וממחלף גנות עד קיבוץ גלויות |
|
08:07:26 |
◀︎ |
דרך 40 דרומה עמוסה מנחלים עד צומת בדק. צפונה - מסיתריה לסירוגין עד צומת אל על |
|
08:17:57 |
◀︎ |
בדרך 65 מערבה עמוס ממחלף עירון עד צומת כרכור |
|
08:19:11 |
◀︎ |
דרך 71 מערבה עמוסה מבית השיטה לכיוון תל יוסף בגלל תאונת דרכים. מזרחה - מגבע עד תל יוסף |
|
08:21:37 |
◀︎ |
בדרך 42 צפונה עומס כבד מעין הקורא עד גן רווה |
|
08:21:38 |
◀︎ |
דרך מזרחה עמוסה ממג'ד אל כרום עד כרמיאל |
|
08:26:15 |
◀︎ |
דרך 85 מזרחה עמוסה ממג'ד אל כרום עד כרמיאל |
|
08:43:48 |
◀︎ |
בדרך 444 דרומה עמוס מטייבה עד כוכב יאיר. צפונה - ממחלף בן שמן עד בית נחמיה |
|
08:43:48 |
◀︎ |
דרך 40 דרומה עמוסה מנחלים עד צומת בדק. צפונה - ממחלף רמלוד לסירוגין עד צומת אל על |
|
09:05:10 |
◀︎ |
בדרך 42 צפונה עמוס מעין הקורא עד גן רווה |
|