05:55:34 |
◀︎ |
בדרך 65 מערבה עמוס מצומת אום אל פחם עד עארה |
|
05:58:06 |
◀︎ |
בדרך 444 דרומה עמוס מטייבה עד צור יצחק |
|
05:58:06 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עומס תנועה ממחלף עין תות עד מחלף עירון, בגלל תאונת דרכים. בהמשך ממחלף באקה עד ניצני עוז, בגלל תאונת דרכים |
|
06:19:10 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עומס תנועה ממחלף באקה עד ניצני עוז, בגלל תאונת דרכים |
|
06:20:25 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף קיסריה עד מחלף אולגה |
|
06:21:39 |
◀︎ |
בדרך 444 דרומה עמוס לסירוגין מטייבה עד צומת אייל |
|
06:31:36 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף יוספטל עד לה גוארדייה |
|
06:34:04 |
◀︎ |
דרך 42 צפונה עמוסה מעין הקורא עד גן רווה |
|
06:34:04 |
◀︎ |
בדרך אשדוד תל אביב עמוס ממחלף ראשון דרום עד מחלף ראשון לציון |
|
06:34:04 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף קיסריה עד מחלף אולגה, וממחלף נתניה עד פולג |
|
06:36:34 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף גנות עד קיבוץ גלויות |
|
06:41:33 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף משה דיין עד דב הוז, וממחלף חולון עד השלום |
|
06:45:22 |
◀︎ |
בדרך 4 דרומה עומס תנועה לסירוגין מצומת פרדסיה עד בצרה |
|
06:55:17 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד גהה |
|
06:55:17 |
◀︎ |
בדרך 4 דרומה עומס תנועה לסירוגין מצומת רופין עד בצרה |
|
07:01:32 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף קיסריה עד מחלף אולגה, וממחלף נתניה עד יקום |
|
07:09:03 |
◀︎ |
בדרך 5 מערבה עמוס ממחלף ראש העין עד מחלף הכפר הירוק |
|
07:10:18 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות |
|
07:10:18 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד גהה. דרומה- ממחלף מורשה עד בר אילן |
|
07:12:47 |
◀︎ |
בדרך 444 דרומה עמוס מטייבה עד צומת אייל |
|
07:20:12 |
◀︎ |
בדרך 57 מערבה עמוס מכפר יונה עד צומת שער חפר |
|
07:25:07 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עומס תנועה ממחלף באקה עד ניצני עוז. צפונה- ממחלף נשרים עד בן שמן |
|
07:26:25 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף משה דיין עד וולפסון, וממחלף חולון וקיבוץ גלויות עד לה גוארדייה. דרומה- ממחלף שבעת הכוכבים עד רוקח |
|
07:33:49 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות. בכיוון ההפוך - ממחלף הראל עד מוצא |
|
07:37:32 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות. בכיוון ההפוך - ממחלף הראל עד מנהרת ארזים |
|
07:40:06 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות. בכיוון ההפוך - ממחלף חמד עד מנהרת ארזים |
|
07:42:35 |
◀︎ |
בדרך 65 מערבה עמוס ממחלף עירון עד גן השומרון |
|
08:07:26 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות. בכיוון ההפוך - ממחלף מוצא עד מנהרת ארזים |
|
08:21:08 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף קיסריה עד וינגייט |
|
08:22:22 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עומס כבד ממחלף קיסריה עד וינגייט |
|
08:22:22 |
◀︎ |
בדרך 4 דרומה עומס תנועה לסירוגין מצומת רופין עד מורשה |
|
08:23:40 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות. בכיוון ההפוך - ממחלף שורש עד מנהרת ארזים |
|
08:26:08 |
◀︎ |
בדרך 443 מערבה עומס תנועה מצומת שילת עד נאות קדומים |
|
08:31:06 |
◀︎ |
בדרך 4 דרומה עומס תנועה לסירוגין מצומת השרון עד מורשה |
|
08:58:34 |
◀︎ |
בדרך 6 צפונה עמוס ממחלף נשרים עד בן שמן, בהמשך ממחלף עירון עד עין תות בגלל תאונת דרכים. דרומה- ממחלף נחשונים עד בן שמן |
|
08:59:51 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף משה דיין עד וולפסון, וממחלף חולון וקיבוץ גלויות עד השלום, בהמשך מגלילות עד שבעת הכוכבים. דרומה- ממחלף שבעת הכוכבים עד השלום |
|
09:11:02 |
◀︎ |
בדרך 6 צפונה עמוס ממחלף נשרים עד בן שמן, בהמשך ממחלף עירון עד עין תות בגלל תאונת דרכים. דרומה- ממחלף ניצני עוז חורשים, וממחלף נחשונים עד בן שמן |
|
09:13:37 |
◀︎ |
בדרך 85 מזרחה עמוס ממג'ד אל כרום עד כרמיאל |
|
09:27:11 |
◀︎ |
בדרך 5 מערבה עמוס ממחלף קסם עד מחלף הכפר הירוק |
|
09:28:25 |
◀︎ |
בדרך 40 צפונה עמוס מרמלה עד צומת אלעל |
|
09:33:26 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף בן שמן עד לוד, וממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות. בכיוון ההפוך - ממחלף שורש עד מנהרת ארזים |
|
09:38:22 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עומס כבד ממחלף אולגה עד וינגייט |
|
09:48:14 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עומס כבד ממחלף חבצלת עד וינגייט |
|
09:48:14 |
◀︎ |
בדרך 6 צפונה עמוס ממחלף נשרים עד בן שמן. דרומה- ממחלף באקה עד אייל, וממחלף קסם עד בן שמן |
|
09:50:46 |
◀︎ |
בדרך 4 דרומה עומס תנועה מצומת רופין עד צומת הדסים |
|
10:00:43 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות. בכיוון ההפוך - ממחלף מוצא עד סחרוב |
|
10:01:58 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף משה דיין עד וולפסון, וממחלף חולון וקיבוץ גלויות עד השלום, דרומה- ממחלף שבעת הכוכבים עד השלום |
|
10:03:12 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף חבצלת עד וינגייט |
|
10:09:25 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף קוממיות עד וולפסון, וממחלף חולון וקיבוץ גלויות עד השלום, דרומה- ממחלף גלילות עד ארלוזורוב |
|
10:11:55 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף גנות עד קיבוץ גלויות. בכיוון ההפוך - ממחלף מוצא עד סחרוב |
|