05:54:20 |
◀︎ |
בדרך 444 דרומה עמוס מטייבה עד צור יצחק |
|
05:54:20 |
◀︎ |
בדרך 722 דרומה עמוס מצומת התשבי עד מחלף יוקנעם |
|
05:54:20 |
◀︎ |
דרך 65 לכיוון מערב עמוסה מאום אל פחם עד עארה |
|
05:54:20 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה מיוקנעם עלית לכיוון מחלף עין תות |
|
05:57:54 |
◀︎ |
תחזית איכות האוויר ביום ראשון (13.6.21): שעות הבוקר: בכל האזורים זיהום אוויר נמוך עד בינוני עקב ריכוזי אוזון.
שעות צהריים - ערב: בכל האזורים זיהום אוויר בינוני עקב ריכוזי אוזון. |
|
06:15:16 |
◀︎ |
בשל עבודות תשתית, דרך 767 תחסם לתנועה בשני הכיוונים, מיום ראשון, 13.6.21 בשעה 09:00 עד יום רביעי, 16.6.21 בחצות, מצומת כפר תבור עד צומת אלומות. מומלץ לנהגים לנסוע בדרכים חלופיות |
|
06:16:23 |
◀︎ |
דרך 70 דרומה עמוסה מטמרה עד צומת אבליים |
|
06:16:23 |
◀︎ |
בדרך 672, במחלף אלייקים עמוס לבאים משני הכיוונים |
|
06:17:25 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה ממחלף תל קשיש לכיוון מחלף עין תות |
|
06:18:33 |
◀︎ |
דרך החוף דרומה עמוסה ממחלף אור עקיבא לכיוון מכמורת |
|
06:18:33 |
◀︎ |
דרך 65 לכיוון מערב עמוסה מאום אל פחם עד כפר קרע |
|
06:20:44 |
◀︎ |
דרך 9 מערבה עמוסה מצומת חביבה לכיוון מחלף חדרה דרום |
|
06:20:44 |
◀︎ |
בדרך 444 דרומה עמוס מטייבה עד צור יצחק ובהמשך מכוכב יאיר עד צומת אייל |
|
06:21:54 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה ממחלף תל קשיש לכיוון מחלף עין תות ובהמשך ממחלף באקה עד מחלף אייל |
|
06:23:05 |
◀︎ |
דרך 42 צפונה עמוסה מעין הקורא עד גן רווה |
|
06:23:05 |
◀︎ |
דרך אשדוד תל אביב עמוסה ממחלף ראשון דרום עד מחלף חולון מזרח |
|
06:25:20 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה ממחלף תל קשיש לכיוון מחלף עין תות ובהמשך ממחלף עירון עד מחלף אייל |
|
06:29:56 |
◀︎ |
דרך 781 מערבה עמוסה מאעבלין עד צומת אבליים |
|
06:29:56 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה ממחלף תל קשיש לכיוון מחלף עין תות ובהמשך ממנהרות נילי עד מחלף אייל |
|
06:31:06 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף משה דיין עד השלום |
|
06:32:11 |
◀︎ |
דרך ירושלים תל אביב עמוסה ממחלף גנות עד קיבוץ גלויות |
|
06:34:28 |
◀︎ |
דרך 65 לכיוון מערב עמוסה מצומת מי עמי עד כפר קרע |
|
06:44:54 |
◀︎ |
דרך החוף דרומה עמוסה משדות ים עד פולג |
|
06:46:06 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה מיוקנעם עלית לכיוון מחלף עין תות ובהמשך ממנהרות נילי עד מחלף אייל |
|
06:46:06 |
◀︎ |
דרך 65 לכיוון מערב עמוסה מצומת מי עמי עד מחלף עירון |
|
06:47:22 |
◀︎ |
דרך 55 מערבה עמוסה מאוד מאלפי מנשה עד נווה ימין |
|
06:47:22 |
◀︎ |
דרך 85 מערבה עמוסה מצומת מָכֶּר עד צומת עכו מזרח |
|
06:47:22 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף משה דיין וקיבוץ גלויות עד השלום |
|
07:04:31 |
◀︎ |
בדרך 672, במחלף אלייקים עמוס לבאים מכיוון דליית אל כרמל |
|
07:04:31 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה מיוקנעם עלית לכיוון מחלף עין תות ובהמשך ממחלף עירון עד מחלף אייל |
|
07:05:51 |
◀︎ |
בדרך 57 מערבה עמוס מכפר יונה עד צומת שער חפר |
|
07:05:51 |
◀︎ |
דרך 65 לכיוון מערב עמוסה מעארה עד ברקאי |
|
07:06:55 |
◀︎ |
דרך 562 דרומה עמוסה מכפר יונה עד צומת קדימה צורן |
|
07:08:06 |
◀︎ |
דרך 4 לכיוון דרום עמוסה מצומת יער חדרה עד צומת חפר, מצומת השרון עד צומת הדסים וממחלף רעננה דרום עד מורשה |
|
07:09:23 |
◀︎ |
בדרך 5 מערבה עמוס ממחלף שער שומרון עד מורשה |
|
07:09:23 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף קוממיות וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה - משמריהו מזרח עד גלילות |
|
07:11:36 |
◀︎ |
בגהה דרומה עמוס ממורשה עד מחלף אם המושבות. צפונה - ממחלף השבעה עד גבעת שמואל |
|
07:11:36 |
◀︎ |
דרך אשדוד תל אביב עמוסה ממחלף ראשון דרום עד מחלף השבעה |
|
07:21:46 |
◀︎ |
דרך 4 לכיוון דרום עמוסה מצומת יער חדרה עד צומת העוגן, מצומת השרון עד צומת הדסים וממחלף רעננה דרום עד מורשה |
|
07:24:17 |
◀︎ |
תחזית איכות האוויר ביום ראשון (13.6.21): שעות הבוקר: בכל האזורים זיהום אוויר נמוך עד בינוני עקב ריכוזי אוזון.
שעות צהריים - ערב: בכל האזורים זיהום אוויר בינוני עקב ריכוזי אוזון. |
|
07:34:36 |
◀︎ |
דרך ירושלים תל אביב עמוסה ממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות |
|
07:35:41 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף מבוא איילון וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה - משמריהו מזרח עד השלום |
|
08:00:50 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה ממחלף באקה עד מחלף קסם ומנחשונים עד בן שמן |
|
08:00:50 |
◀︎ |
דרך עכו חיפה עמוסה מצומת עכו מזרח עד כפר מסריק |
|
08:02:04 |
◀︎ |
דרך 65 לכיוון מערב עמוסה מכפר קרע עד ברקאי |
|
08:02:04 |
◀︎ |
דרך החוף דרומה עמוסה מקיסריה עד הרצליה |
|
08:03:18 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף משה דיין וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה - משמריהו מזרח עד השלום |
|
08:03:18 |
◀︎ |
בדרך 5 מערבה עמוס מראש העין עד הכפר הירוק |
|
08:04:37 |
◀︎ |
בגהה דרומה עמוס ממורשה עד גבעת שמואל. צפונה - ממחלף השבעה עד גבעת שמואל |
|
08:05:47 |
◀︎ |
דרך אשדוד תל אביב עמוסה ממחלף ראשון דרום עד מחלף חולון מזרח. דרומה - ממחלף חולות עד מחלף יבנה |
|